איך מורידים סרטון מיוטיוב?

גולשים רבים רוצים להוריד סרטונים מיוטיוב ל-MP4. יכולות להיות לכך הרבה סיבות. אולי הם רוצים להיות יכולים להפעיל את הסרטונים בכל מצב ובכל מכשיר, ללא קשר לחיבור לאינטרנט. אולי הם רוצים לשמור לעצמם את הסרטון למקרה שיוסר מהרשת או שלא תהיה גישה אליו. ואולי הם פשוט רוצים להעלות אותו לאתר כתוביות לצורך הפקת כתוביות או תרגום. תהא הסיבה שאתם רוצים להוריד את הסרטון אשר תהא, אין סיבה שתתקינו תוספים מסוכנים או שתשלמו על זה כסף. אתר פרילנד מספק אפשרות להוריד את הסרטונים מיוטיוב ל-MP4 אליכם למחשב, בחינם, וללא צורך בהתקנת תוכנה!

 

איך להוריד סרטון מיוטיוב בחינם באמצעות אתר פרילנד?

בשלב ראשון עוד לפני שאתם נכנסים לאתר פרילנד, היכנסו קודם כל ליוטיוב על מנת להשיג את הכתובת של הסרטון שאתם רוצים להוריד. איך להשיג את הכתובת? זה פשוט מאוד: כשאתם מפעילים את הסרטון שאתם אוהבים, הכתובת תופיע בשורת הכתובת למעלה, כך:

לאחר שהעתקתם את הכתובת על ידי לחיצה על Ctrl+C, היכנסו לדף הורדת הסרטונים של אתר פרילנד. גללו קצת למטה על מנת לראות את המקום המתאים להזנת הכתובת, זה נראה כך:

אחרי שמצאתם את המקום המתאים, פשוט הדביקו שם את הכתובת. המערכת תתחיל באופן אוטומטי לאתר את הסרטון שלכם, וברגע שהוא יאותר יופיעו מתחת הכפתורים להמרה. זה נראה כך:

בשלב זה הסרטון כבר נמצא במערכת אבל הוא עוד לא בפורמט MP4 ולכן עוד אי אפשר להוריד אותו. כדי להוריד את הסרטון לחצו על הכפתור "Convert" כפי שמופיע בתמונה.

לאחר הלחיצה על הכפתור "Convert" ההמרה תתחיל ותוך שניות ספורות הכפתור יהפוך לכפתור להורדה, זה נראה כך:

זהו, סיימנו. כעת כל מה שנשאר זה ללחוץ על הכפתור להורדה, כמו שמופיע בתמונה, והסרטון ירד אליכם למחשב!

צריכים כתוביות לסרטון? פשוט העלו אותו כאן באתר כתוביות.

זקוקים לכתוביות?

גלו את הדרך הנכונה להזמין כתוביות לסרטונים.
מזמינים בשני צעדים פשוטים והכתוביות בדרך אליך!

שיתוף:
דילוג לתוכן