אודות

אתר ktuviot.co.il גאה להיות האתר היחיד שמאפשר הזמנה אונליין של כתוביות בעברית. פשוט גררו את הסרטונים שאתם רוצים להוסיף להם כתוביות (או לתרגם) לטבלה בעמוד הראשי, והמחירים ולוח הזמנים יופיעו מיד!

האתר משמש קהלים שונים החל מבעלי עסקים ואנשי שיווק שמעוניינים בכתוביות לסרטונים שיווקיים, דרך מפיקי סרטים וחברות הפקה שצריכות כתוביות, מפיקי קורסים מקוונים וסרטוני הדרכה שרוצים לתרגם את הקורסים והסרטונים לשפות שונות, ועד משפחות שמעוניינות בכתוביות לסרטים וראיונות משפחתיים. המשותף לכולם הוא שהם מעוניינים בשירות פשוט ונוח שבו אפשר להזמין את הכתוביות לסרטונים בקלות ובלי המתנה להצעת מחיר. 

רגע, אז לא הבנתי, זאת הפקת כתוביות אוטומטית? נעשה סדר:

 

מה אוטומטי? מה שצריך להיות אוטומטי. תהליך ההזמנה.

עברו הימים שכדי להזמין כתוביות הייתם צריכים לשלוח את הסרטונים לחברת הפקת הכתוביות, לחכות להצעת מחיר, לאשר אותה, לחכות שחברת הפקת הכתוביות תקבל את האישור, ורק אז היו מתחילים לעבוד על הכתוביות. היום באתר ktuviot.co.il אתם יכולים לגרור את הסרטונים שלכם אל הטבלה בדף הבית, לקבל מיד את המחיר ולבצע מיד את ההזמנה, כך שאתם יודעים בדיוק מתי תקבלו את הסרטונים עם הכתוביות. הכל נעשה באופן אוטומטי ולכן אתם יכולים להזמין כתוביות בכל שעה, מתי שנוח לכם. 

ההזמנה האוטומטית חוסכת לכם זמן אבל גם לנו, ולכן באתר ktuviot.co.il אתם יכולים לקבל את אותן כתוביות במחירים נמוכים יותר בהשוואה לאתרים אחרים שבהם תהליך ההזמנה אינו אוטומטי. 

מה אנושי? מה שצריך להיות אנושי. הפקת הכתוביות.

ישנם שירותים שמתיימרים להציע הפקת כתוביות אוטומטית. אך בהפקת כתוביות אוטומטית הטקסט אינו מדוייק, וגם חלוקת הכתוביות אינה אינטואיטיבית ויכולה להקשות על ההבנה. לכן, אין תחליף להפקת כתוביות אנושית לשיפור הדיוק של הכתוביות ולחלוקה אינטואיטיבית יותר של הכתוביות. 

דילוג לתוכן